Przedsiębiorstwo Usługowe Posesja od 1999 roku świadczy usługi zarządzania, administrowania, obsługi technicznej oraz utrzymania czystości na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości.


Profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług, zapewniają wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie zarządzania nieruchomościami, utrzymania technicznego nieruchomości, księgowości, marketingu i promocji, utrzymania czystości i zieleni.


Nasza praca opiera się również na stałej współpracy z:


- inspektorami nadzoru, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi,

- biurami rachunkowymi,

- specjalistami z dziedziny mykologii, kominiarzami, gazownikami, elektrykami, hydraulikami,

- firmami remontowymi, firmami pracującymi na wysokościach,

- firmami windykacyjnymi, agencjami ochrony,

- mediami, agencjami reklamowymi, agencjami PR i wieloma innymi.


Równocześnie stale współpracujemy z kancelarią prawną, z usług której korzystają zarządzane przez nas wspólnoty oraz ich mieszkańcy.


Możemy poszczycić się tym, że na rynku nieruchomości w Bielsku - Białej poszukiwane są mieszkania w zasobach zarządzanych przez naszą firmę. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy jednoczesnej współpracy z właścicielami nieruchomości.


Zarządzamy i administrujemy kilkudziesięcioma nieruchomościami na terenie województwa śląskiego. Powierzchnia zarządzanych przez nas nieruchomości to blisko 100000 m² ze zróżnicowaną strukturą własnościową i dużą rozpiętością ilości lokali w budynkach ( od 6 do 120 lokali ).

We wszystkich zarządzanych przez nas wspólnotach przeprowadziliśmy szereg remontów i modernizacji poprawiających stan techniczny i funkcjonalność budynku.

Wszystkie nieruchomości będące w naszych zasobach mają zapewnioną 24 godzinną obsługę techniczną prowadzoną przez hydraulików, gazowników, elektryków i firmy konserwatorskie.


Posiadamy niezbędne doświadczenie w egzekwowaniu roszczeń od firm deweloperskich oraz doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na zlecenie sądów.

Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu komputerowym do obsługi nieruchomości SŁONIE firmy ZUI MIESZCZANIN z Mysłowic. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości na kwotę 100 000 euro.

Nasze motto to: ZAUFANIE LOKATORA NASZYM KAPITAŁEM